Ez az oldal sütiket használ. A "süti" olyan információ, amelyet egy webhely küld a böngészőjének. Segít a webhelynek az önről vagy az Ön preferenciáiról szóló információk memorizálásában, hogy megkönnyítse a navigációt a webhelyen. A süti segít nekünk a weboldal használatának és használatának statisztikáinak meghatározásában is. Nem használjuk a sütik által közölt információkat a webhelyhez nem kapcsolódó célokra.

Szociális és Gyermekvédelmi Főigazgatóság éjjel-nappal hívható gyermekvédő hívószáma: 06-80/630-155

hatartalanul EU kohezios logo nbt logo nagy
Megvalósult Magyarország Kormányának támogatásával!  KEHOP-5.4.1-16-2016-00252  Kérj segítséget!

 

Pedagógusnap alkalmából Csanakiné Várhegyi Adrienn a Győri Tankerületi Központ igazgatójának ELISMERŐ OKLEVELÉT kapta kiemelkedő szakmai munkájáért.

Adrienn még csak két éve - 2016 szeptemberétől - iskolánk, a Győri Váci Mihály Általános Iskola pedagógusa mégis, ily rövid idő alatt is, az egész tantestület elismerését kivívta. Egyetemi tanulmányai mellett, minden szinten helyt áll az intézményi munka minden területén is.

Gyógypedagógusként felzárkóztatás területén kiemelkedő munkát végez. Felkarolja, és maximális odafigyeléssel, empátiával segíti a különleges bánásmódot igénylő tanulókat. Az SNI tanulók számára meghirdetett versenyekre készíti fel és viszi tanítványait. Adminisztratív munkája is példaértékű, pontos, precíz, naprakész. Rendkívül sokoldalú kolléga. Aktívan rész vesz, segíti az intézmény pályázati munkáját. Innovatív, agilis gondolkodásával segíti az intézményünket. A Békés Iskolák programjának a koordinátora, a Békés Iskola regionális vezetőségi tagja. Az iskolánkban működő Békítő team vezetőjeként kiváló ötletekkel járul a program sikéréhez. A Békés Iskolák program keretén belül iskolai kampányokat indított és menedzselt az alábbi témákban:

  • “Nyugalom díjat” alapított az iskola azon tanulói számára, akik kiérdemelték.
  • Elindította az “Angyalok hava” kampány keretében az „Ő egy angyal” programot, melynek végén a “Legangyalibb osztály” és iskolásként az “Ő egy Földre szállt angyal!” címeket lehetett elnyerni.
  • Jelenleg a „Békés lépcsők” békítő mondatainak megalkotásán szorgoskodik a Békítő team bevonásával, mely munka végén felkerülnek majd az iskolai lépcsőkre a békés feliratok.

Az intézmény Teljeskörű Iskolai Egészségfejlesztési programjának egyik kidolgozója. A TIE csoport tagjaként nevéhez fűződik az „Egészség tanösvény” megtervezése és kivitelezése. A WHO Egészségfejlesztési programba kapcsolódva, a diákoknak érzékenyítő programokat szervezett a Vakok és Gyengén látók Országos Szövetségének elnökének és a Patrónus Lions Club tagjainak bevonásával. A tantestülettel rendkívül jó kapcsolatot alakított ki, segítőkész, kiváló pedagógus és a szülők által is elismert szakember. Pedagógiai, szakmai munkájával, tevékenységével maximálisan hozzájárul az iskola jó hírének, tekintélyének növeléséhez.

 

01

 

      dig temahet  tehetseg  bga logo szines boldog iskola logo