Iskolánk, a Győri Váci Mihály Általános Iskola május 2-án immár negyedik alkalommal rendezte meg a házi Kölyökatlétika versenyét 9-10 éves tanulók részére.

A verseny során 4 csapat, 4 akadálypályát teljesített időre. A pályák lehetőséget adtak az alapvető mozgásformák - futás, dobás, ugrás- minél hatékonyabb és játékosabb végrehajtására. A verseny megrendezésének alapvető célja, hogy a gyerekek felfedezzék az atlétikában " rejlő " örömöket. A gyerekek nagyon ügyesek voltak, egymásért küzdöttek, egymást buzdították .
Az " embert próbáló " feladatok mellett vidám hangulatban zajlott a verseny, amelyen egyaránt jól érezte magát diák, szülő és pedagógus.

A verseny eredménye:

1. helyezett: 4.b osztály
2. helyezett: 3.a osztály
3. helyezett: 4.a osztály
4. helyezett: 3.b osztály

Az első helyezett csapat tagjai voltak: Nardai Martina, Léránt Eszter, Hegyi Csenge, Pintér András, Takács Gergő Péter, Pogátsa Bendegúz

Felkészítő tanár: Erky Zsoltné.

Gratulálunk Mindenkinek!

Külön köszönetet szeretnénk mondani a 8.b osztályos tanulóknak a versenyen nyújtott versenybírói feladatokért!

Dányi- Hegyi Diána és Erky Zsoltné
testnevelő tanárok