Ez az oldal sütiket használ. A "süti" olyan információ, amelyet egy webhely küld a böngészőjének. Segít a webhelynek az önről vagy az Ön preferenciáiról szóló információk memorizálásában, hogy megkönnyítse a navigációt a webhelyen. A süti segít nekünk a weboldal használatának és használatának statisztikáinak meghatározásában is. Nem használjuk a sütik által közölt információkat a webhelyhez nem kapcsolódó célokra.

hatartalanul logo

A digitális oktatással kapcsolatos kérdését az alábbi telefonszámon teheti fel:

06-20/473-96-93

nbt logo nagy

EU kohezios logo

KEHOP-5.4.1-16-2016-00252   

 

 

Szociális és Gyermekvédelmi Főigazgatóság éjjel-nappal hívható gyermekvédő hívószáma: 06-80/630-155

 

 

Iskolánk, a Győri Váci Mihály Általános Iskola május 2-án immár negyedik alkalommal rendezte meg a házi Kölyökatlétika versenyét 9-10 éves tanulók részére.

A verseny során 4 csapat, 4 akadálypályát teljesített időre. A pályák lehetőséget adtak az alapvető mozgásformák - futás, dobás, ugrás- minél hatékonyabb és játékosabb végrehajtására. A verseny megrendezésének alapvető célja, hogy a gyerekek felfedezzék az atlétikában " rejlő " örömöket. A gyerekek nagyon ügyesek voltak, egymásért küzdöttek, egymást buzdították .
Az " embert próbáló " feladatok mellett vidám hangulatban zajlott a verseny, amelyen egyaránt jól érezte magát diák, szülő és pedagógus.

 

A verseny eredménye:

1. helyezett: 4.b osztály
2. helyezett: 3.a osztály
3. helyezett: 4.a osztály
4. helyezett: 3.b osztály

Az első helyezett csapat tagjai voltak: Nardai Martina, Léránt Eszter, Hegyi Csenge, Pintér András, Takács Gergő Péter, Pogátsa Bendegúz

Felkészítő tanár: Erky Zsoltné. 

 

Gratulálunk Mindenkinek!

 

Külön köszönetet szeretnénk mondani a 8.b osztályos tanulóknak a versenyen nyújtott versenybírói feladatokért!

 

Dányi- Hegyi Diána és Erky Zsoltné
testnevelő tanárok

 

01

02

 

      dig temahet  tehetseg  bga logo szines boldog iskola logo