Ez az oldal sütiket használ. A "süti" olyan információ, amelyet egy webhely küld a böngészőjének. Segít a webhelynek az önről vagy az Ön preferenciáiról szóló információk memorizálásában, hogy megkönnyítse a navigációt a webhelyen. A süti segít nekünk a weboldal használatának és használatának statisztikáinak meghatározásában is. Nem használjuk a sütik által közölt információkat a webhelyhez nem kapcsolódó célokra.

EU kohezios logo

KEHOP-5.4.1-16-2016-00252   

 

 

 

hatartalanul logo

 

2018. április 23-án Zalaegerszegen került megrendezésre a Kinder+SPORT csapatverseny, ahol iskolánk diákjai kiemelkedően teljesítettek. A munka meghozta gyümölcsét, a 3. helyezést sikerült elérni a Győri VáciSOKK csapatával. A csapattagok minden héten egyszer a hajnali órákban szorgalmasan és kitartóan dolgoztak, hogy a legjobb teljesítményt nyújtsák a megmérettetésen.

 

Csapattagok:

Patyi Ármin, Molosics Gergő, Pongrácz Róbert, Sinkó Maja, Szakács Jázmin, Nagy Noel, Sipkovics Vilmos, Gayer Luca, Kokas Hanna, Pap Milán, Nyári László, Csemez Zsombor, Hegyi Csenge, Léránt Eszter, Kiss Hanna, Bakács Levente

Felkészítő tanár: Stoff Dóra

Gratulálunk a csapatnak!

 

01

02

 

   bazisintezmeny    dig temahet  tehetseg  bga logo szines boldog iskola logo