Ez az oldal sütiket használ. A "süti" olyan információ, amelyet egy webhely küld a böngészőjének. Segít a webhelynek az önről vagy az Ön preferenciáiról szóló információk memorizálásában, hogy megkönnyítse a navigációt a webhelyen. A süti segít nekünk a weboldal használatának és használatának statisztikáinak meghatározásában is. Nem használjuk a sütik által közölt információkat a webhelyhez nem kapcsolódó célokra.

hatartalanul logo

A digitális oktatással kapcsolatos kérdését az alábbi telefonszámon teheti fel:

06-20/473-96-93

nbt logo nagy

EU kohezios logo

KEHOP-5.4.1-16-2016-00252   

 

 

Szociális és Gyermekvédelmi Főigazgatóság éjjel-nappal hívható gyermekvédő hívószáma: 06-80/630-155

 

2018. április 23-án Zalaegerszegen került megrendezésre a Kinder+SPORT csapatverseny, ahol iskolánk diákjai kiemelkedően teljesítettek. A munka meghozta gyümölcsét, a 3. helyezést sikerült elérni a Győri VáciSOKK csapatával. A csapattagok minden héten egyszer a hajnali órákban szorgalmasan és kitartóan dolgoztak, hogy a legjobb teljesítményt nyújtsák a megmérettetésen.

 

Csapattagok:

Patyi Ármin, Molosics Gergő, Pongrácz Róbert, Sinkó Maja, Szakács Jázmin, Nagy Noel, Sipkovics Vilmos, Gayer Luca, Kokas Hanna, Pap Milán, Nyári László, Csemez Zsombor, Hegyi Csenge, Léránt Eszter, Kiss Hanna, Bakács Levente

Felkészítő tanár: Stoff Dóra

Gratulálunk a csapatnak!

 

01

02

 

      dig temahet  tehetseg  bga logo szines boldog iskola logo