EU kohezios logo

KEHOP-5.4.1-16-2016-00252

hatartalanul logo

2018. április 23-án Zalaegerszegen került megrendezésre a Kinder+SPORT csapatverseny, ahol iskolánk diákjai kiemelkedően teljesítettek. A munka meghozta gyümölcsét, a 3. helyezést sikerült elérni a Győri VáciSOKK csapatával. A csapattagok minden héten egyszer a hajnali órákban szorgalmasan és kitartóan dolgoztak, hogy a legjobb teljesítményt nyújtsák a megmérettetésen.

Csapattagok:

Patyi Ármin, Molosics Gergő, Pongrácz Róbert, Sinkó Maja, Szakács Jázmin, Nagy Noel, Sipkovics Vilmos, Gayer Luca, Kokas Hanna, Pap Milán, Nyári László, Csemez Zsombor, Hegyi Csenge, Léránt Eszter, Kiss Hanna, Bakács Levente

Felkészítő tanár: Stoff Dóra

Gratulálunk a csapatnak!

bazisintezmeny    dig temahet  tehetseg  bga logo szines boldog iskola logo