Ez az oldal sütiket használ. A "süti" olyan információ, amelyet egy webhely küld a böngészőjének. Segít a webhelynek az önről vagy az Ön preferenciáiról szóló információk memorizálásában, hogy megkönnyítse a navigációt a webhelyen. A süti segít nekünk a weboldal használatának és használatának statisztikáinak meghatározásában is. Nem használjuk a sütik által közölt információkat a webhelyhez nem kapcsolódó célokra.

EU kohezios logo

KEHOP-5.4.1-16-2016-00252   

 

 

 

hatartalanul logo

 

Minden évben a hetedik osztályosokat éri az a megtisztelő feladat, hogy Váci Mihályról, iskolánk névadójáról megemlékezzenek.

Az idei évben mi készülhettünk egy kis összeállítással. Szerettük volna megismertetni iskolánk tanulóival Váci Mihály legszebb gondolatait, verseit, életútjának főbb állomásait, hitvallását. Összeállításunkban beszéltünk a költőről, idéztük legszebb verseit, s kortársai méltató szavait.

Csütörtökön diáktársaink előtt adtuk elő rövid összeállításunkat, majd megkoszorúztuk iskolánk névadójának szobrát, pénteken pedig a díjátadó gálán léptünk fel.

Pénteken került sor a versmondásra, népdaléneklésre, s az informatika versenyre. Sikeres és színvonalas verseny zajlott iskolánkban. Köszönjük, hogy ennek az ünnepségsorozatnak részesei lehettünk!

 

Schmeidl Balázs és Neubauer Alíz
7. b osztályos tanulók

 

01

02

 

 

 

   bazisintezmeny    dig temahet  tehetseg  bga logo szines boldog iskola logo