EU kohezios logo

KEHOP-5.4.1-16-2016-00252

hatartalanul logo

Már 26 éve annak, hogy Győrszentivánon, a Váci Mihály Általános Iskolában - Vadvirágok elnevezéssel -, létrejött egy színjátszást kedvelő kis diákközösség.

Azóta minden évben megmérettetjük magunkat a Weöres Sándor Színjátszó Fesztiválon, de más egyéb fesztiválra is örömmel visszük előadásukat.

Idén Páskándi Géza: Az eb olykor emeli lábát című tréfás, ám nagyon komoly mondanivalót hordozó verses mesejátékkal készültünk. A rengeteg munka, próba meghozta eredményét - ARANY minősítéssel térünk haza.

A zsűri kiemelte a két főszereplő: Bende Huba és Mezzöl Máté színészi teljesítményét, Vajda Krisztina és Horváth Luca magával ragadó játékát a színpadon. Véleményük szerint profizmus és elegáns megoldások jellemezték az előadást.

Ezzel a teljesítménnyel tovább jutottunk a regionális döntőbe, mely május 12-én, Keszthelyen kerül megrendezésre. A győrszentiváni közönség 2018. május 25-én, a Váci Gálán láthatja majd az előadást.

Ezúton is szeretném mindazoknak - szülőknek, kollégáknak a munkáját, akik a csoportot a sikerhez hozzá segítették!

Répásiné Hajnal Csilla
csoportvezető és rendező

A képen a siker-csapat látható (balról-jobbra):
Vajda Krisztina, Császár Eszter, Horváth Luca, Győri Tamara, Budai Flóra,
Bende Huba, Léránt Eszter, Farkas Zsófi, Varga Csenge, Banák Ádám, Mezzöl Máté

bazisintezmeny    dig temahet  tehetseg  bga logo szines boldog iskola logo