Már 26 éve annak, hogy Győrszentivánon, a Váci Mihály Általános Iskolában - Vadvirágok elnevezéssel -, létrejött egy színjátszást kedvelő kis diákközösség.

Azóta minden évben megmérettetjük magunkat a Weöres Sándor Színjátszó Fesztiválon, de más egyéb fesztiválra is örömmel visszük előadásukat.

Idén Páskándi Géza: Az eb olykor emeli lábát című tréfás, ám nagyon komoly mondanivalót hordozó verses mesejátékkal készültünk. A rengeteg munka, próba meghozta eredményét - ARANY minősítéssel térünk haza.

A zsűri kiemelte a két főszereplő: Bende Huba és Mezzöl Máté színészi teljesítményét, Vajda Krisztina és Horváth Luca magával ragadó játékát a színpadon. Véleményük szerint profizmus és elegáns megoldások jellemezték az előadást.

Ezzel a teljesítménnyel tovább jutottunk a regionális döntőbe, mely május 12-én, Keszthelyen kerül megrendezésre. A győrszentiváni közönség 2018. május 25-én, a Váci Gálán láthatja majd az előadást.

Ezúton is szeretném mindazoknak - szülőknek, kollégáknak a munkáját, akik a csoportot a sikerhez hozzá segítették!

Répásiné Hajnal Csilla
csoportvezető és rendező

A képen a siker-csapat látható (balról-jobbra):
Vajda Krisztina, Császár Eszter, Horváth Luca, Győri Tamara, Budai Flóra,
Bende Huba, Léránt Eszter, Farkas Zsófi, Varga Csenge, Banák Ádám, Mezzöl Máté