Ez az oldal sütiket használ. A "süti" olyan információ, amelyet egy webhely küld a böngészőjének. Segít a webhelynek az önről vagy az Ön preferenciáiról szóló információk memorizálásában, hogy megkönnyítse a navigációt a webhelyen. A süti segít nekünk a weboldal használatának és használatának statisztikáinak meghatározásában is. Nem használjuk a sütik által közölt információkat a webhelyhez nem kapcsolódó célokra.

EU kohezios logo

KEHOP-5.4.1-16-2016-00252   

 

 

 

hatartalanul logo

 

Már 26 éve annak, hogy Győrszentivánon, a Váci Mihály Általános Iskolában - Vadvirágok elnevezéssel -, létrejött egy színjátszást kedvelő kis diákközösség. 

Azóta minden évben megmérettetjük magunkat a Weöres Sándor Színjátszó Fesztiválon, de más egyéb fesztiválra is örömmel visszük előadásukat.

Idén Páskándi Géza: Az eb olykor emeli lábát című tréfás, ám nagyon komoly mondanivalót hordozó verses mesejátékkal készültünk. A rengeteg munka, próba meghozta eredményét - ARANY minősítéssel térünk haza.

A zsűri kiemelte a két főszereplő: Bende Huba és Mezzöl Máté színészi teljesítményét, Vajda Krisztina és Horváth Luca magával ragadó játékát a színpadon. Véleményük szerint profizmus és elegáns megoldások jellemezték az előadást.

Ezzel a teljesítménnyel tovább jutottunk a regionális döntőbe, mely május 12-én, Keszthelyen kerül megrendezésre. A győrszentiváni közönség 2018. május 25-én, a Váci Gálán láthatja majd az előadást.

Ezúton is szeretném mindazoknak - szülőknek, kollégáknak a munkáját, akik a csoportot a sikerhez hozzá segítették!

 

Répásiné Hajnal Csilla
csoportvezető és rendező

 

01

02

A képen a siker-csapat látható (balról-jobbra):
Vajda Krisztina, Császár Eszter, Horváth Luca, Győri Tamara, Budai Flóra,
Bende Huba, Léránt Eszter, Farkas Zsófi, Varga Csenge, Banák Ádám, Mezzöl Máté

 

   bazisintezmeny    dig temahet  tehetseg  bga logo szines boldog iskola logo