Szociális és Gyermekvédelmi Főigazgatóság éjjel-nappal hívható gyermekvédő hívószáma: 06-80/630-155

Elsős tanítók - 2019/2020

 

Idén, 2016. 05.26-án első alkalommal került megrendezésre a Váci Jótékonysági Gála, melyen iskolánk tehetséges tanulói mutatkozhattak be.

A Kossuth Lajos Művelődési Ház sátrában tartott rendezvényen felléptek elsős furulyásaink, hegedűseink, zongoristáink, énekkarunk, dalkörünk, a 3. osztályos néptáncos csoportjaink, felső tagozatos társastáncosaink, vers- és mesemondóink és a Vadvirágok színjátszó csoport.

A gála nagyon jól sikerült, kicsik és nagyon egyaránt remekül érezték magukat. Iskolánk az összegyűlt szülői támogatást a tehetséges gyermekek és a művészeti csoportok támogatására fordítja. Ezúton köszönjük a Molnár Vid Bertalan Közösségi Ház igazgatójának és Füleki András technikusnak, hogy ez a szép kulturális est eredményesen megvalósulhatott.

 

vaci gala 2016 01

vaci gala 2016 02

vaci gala 2016 03

      dig temahet  tehetseg  hatartalanul logo boldog iskola logo