EU kohezios logo

KEHOP-5.4.1-16-2016-00252

hatartalanul logo

Tisztelt Szülők!

Tájékoztatjuk Önöket, hogy a 2018/19-as tanévben is minden tanuló számára kötelező az etika, illetve a hit- és erkölcstan tantárgyak közül választani.

A hit- és erkölcstan oktatás igénylés esetén történő megszervezéssel kapcsolatban az egyházi felekezetek képviselői a következő időpontban adnak tájékoztatást iskolánkban:

2016. március 7. (szerda) 16 óra

Répásiné Hajnal Csilla

bazisintezmeny    dig temahet  tehetseg  bga logo szines boldog iskola logo