Ez az oldal sütiket használ. A "süti" olyan információ, amelyet egy webhely küld a böngészőjének. Segít a webhelynek az önről vagy az Ön preferenciáiról szóló információk memorizálásában, hogy megkönnyítse a navigációt a webhelyen. A süti segít nekünk a weboldal használatának és használatának statisztikáinak meghatározásában is. Nem használjuk a sütik által közölt információkat a webhelyhez nem kapcsolódó célokra.

Szociális és Gyermekvédelmi Főigazgatóság éjjel-nappal hívható gyermekvédő hívószáma: 06-80/630-155

hatartalanul EU kohezios logo nbt logo nagy
Megvalósult Magyarország Kormányának támogatásával!  KEHOP-5.4.1-16-2016-00252  Kérj segítséget!

A digitális oktatással kapcsolatos kérdését az alábbi telefonszámon teheti fel:

06-20/473-96-93

 

Tisztelt Szülők !

 

Tájékoztatom Önöket arról, hogy a gyermek- és ifjúsági balesetbiztosítási szerződést az állam 2018. január 1 - 2019. december 31-ig tartó időszakra a Generali Biztosítóval kötötte meg. 

Felhívom a figyelmüket arra, hogy a 119/2003. (VIII. 14.) Kormányrendelet 1.§-ra, mely szerint a biztosítási jogviszony minden Magyarországon állandó lakhellyel rendelkező magyar állampolgárra kiterjed, 3-18 éves korig (Letölthető ITT).

A balesetet annak bekövetkezte után 30 napon belül a törvényes képviselőnek be kell jelenteni a biztosítónál.
(részleteket itt olvashat:https://www.generali.hu/allamitanulobiztositas)

 

 

Együttműködését megköszönve.

Üdvözlettel:

Répásiné Hajnal Csilla
intézményvezető

 

      dig temahet  tehetseg  bga logo szines boldog iskola logo