2017. november 17-én, a Győri Váci Mihály Általános Iskolában ismét megrendeztük a már hagyománynak számító felolvasó versenyünket.
Négy iskola tanulói mérték össze tudásukat. A versenyen fontos szempont volt a hangsúlyos és kifejező olvasás. A gyerekek Wass Albert műveiből válogathattak és készülhettek fel.
Köszönjük a zsűri munkáját, akik a népes mezőnyt elbírálták: dr. Unti Mária, Loschitz Ferenc, Stummer Andrásné, Makkos Mária, Csicsai Nándorné.

Szeretnénk külön megköszönni a Wass Albert Irodalmi és Polgári Klub támogatását, amelyből jutalmazni tudtuk a nyertes versenyzőket.

Gratulálunk a versenyzőknek, a díjazottaknak pedig hasonló szép eredményeket kívánunk!

I. kategória nyertesei

3-4. osztály:

1. Bedecs Mirabella Csenge – Váci
2. Trunka Eliza – Móricz
3. Somsák Panna – Váci

5-6. osztály:

1. Mezzöl Máté – Váci
2. Pataki Sára – Móricz
3. Marhenszki Krisztóf – Hunyadi

II. kategória nyertesei

3-4. osztály:

1. Gáspár Amira – Váci
2. Vass Benedek – Móricz
3. Mészáros Boglárka – Móricz

5-6. osztály:

1. Gruber Barnabás - Lébényi Ált. Isk.
2. Sáfár Alexander - Váci
3. Zvezdovics Karsa – Móricz