EU kohezios logo

KEHOP-5.4.1-16-2016-00252

hatartalanul logo

Hagyományainkhoz híven októberben ismét Budapestre invitáltuk alsós tanulóinkat. Nagy sikernek örvendett az idei program, hiszen 120 tanulóval indulhattunk el. Úticélunk a MiniPolisz és a Budakeszi Vadapark volt.

A MiniPolisz egy olyan különleges világ, ahol a 3-12 éves korosztály játszva ismerkedhet meg a számukra elérhetetlen „felnőttes” dolgokkal. A kicsik - egy teljes mértékben a méreteikre szabott, felépített városban - egy időre belebújhatnak a felnőttek bőrébe. Így lehet belőlük néhány órára például bolti eladó, pénztáros, postás, bankos, virágárus, fodrász. Egy mini KRESZ pályán pedig a közlekedési szabályokat is gyakorolhatták. A gyerekek hamar birtokba vették a mini várost. Mindenki nagyon jól érezte.

Ezután az izgalmas program után, indultunk a Budakeszi Vadasparkba. Csodálatos napsütéses időben tudtuk megfigyelni az állatokat. Majd a dinó park rejtelmes világában fejesztük be kirándulásunkat.

Fáradtan, de annál több élménnyel tértünk haza.

Végh Alexandra, pedagógus

bazisintezmeny    dig temahet  tehetseg  bga logo szines boldog iskola logo