Szociális és Gyermekvédelmi Főigazgatóság éjjel-nappal hívható gyermekvédő hívószáma: 06-80/630-155

 

Hagyományainkhoz híven októberben ismét Budapestre invitáltuk alsós tanulóinkat. Nagy sikernek örvendett az idei program, hiszen 120 tanulóval indulhattunk el. Úticélunk a MiniPolisz és a Budakeszi Vadapark volt.

A MiniPolisz egy olyan különleges világ, ahol a 3-12 éves korosztály játszva ismerkedhet meg a számukra elérhetetlen „felnőttes” dolgokkal. A kicsik - egy teljes mértékben a méreteikre szabott, felépített városban - egy időre belebújhatnak a felnőttek bőrébe. Így lehet belőlük néhány órára például bolti eladó, pénztáros, postás, bankos, virágárus, fodrász. Egy mini KRESZ pályán pedig a közlekedési szabályokat is gyakorolhatták. A gyerekek hamar birtokba vették a mini várost. Mindenki nagyon jól érezte.

Ezután az izgalmas program után, indultunk a Budakeszi Vadasparkba. Csodálatos napsütéses időben tudtuk megfigyelni az állatokat. Majd a dinó park rejtelmes világában fejesztük be kirándulásunkat.

Fáradtan, de annál több élménnyel tértünk haza.

 

Végh Alexandra, pedagógus

 

01

02

 

      dig temahet  tehetseg  hatartalanul logo boldog iskola logo