Ez az oldal sütiket használ. A "süti" olyan információ, amelyet egy webhely küld a böngészőjének. Segít a webhelynek az önről vagy az Ön preferenciáiról szóló információk memorizálásában, hogy megkönnyítse a navigációt a webhelyen. A süti segít nekünk a weboldal használatának és használatának statisztikáinak meghatározásában is. Nem használjuk a sütik által közölt információkat a webhelyhez nem kapcsolódó célokra.

EU kohezios logo

KEHOP-5.4.1-16-2016-00252   

 

 

hatartalanul logo

nbt logo nagy

A digitális oktatással kapcsolatos kérdését az alábbi telefonszámon teheti fel:

06-20/473-96-93

Szociális és Gyermekvédelmi Főigazgatóság éjjel-nappal hívható gyermekvédő hívószáma: 06-80/630-155

 

A Váci iskola családi napján elindítottuk a 2017/2018-as tanévre szóló Békés Iskolás kampányunkat, „Hétköznapi hősök” címmel.

Az alsó és felső tagozaton, az egész tanéven átívelő versenyt indítottunk. A tanulók magatartását és segítőkészségét figyeljük, értékeljük a tanév folyamán. A legjobb magatartású és legsegítőkészebb osztály jutalma, hogy elnyerheti a vándorkupával járó „Hétköznapi hősök” címet.

 A szülők számára a családi napon egy érzékenyítő tréninget szerveztünk, amelyen betekintést nyerhettek a Békés Iskolák programjába. Az élményalapú bevonódást különböző feladatok segítségével biztosítottuk. A résztvevő szülők nagy érdeklődést mutattak és a visszajelzések szerint jól érezték magukat.  Reméljük iskolánkba a békés szemlélet az évek során egyre inkább tudatosulni fog és a gyermekek nem csak sokkal érzékenyebbek lesznek társaik és a társadalom problémái iránt, hanem nyitottsággal, empátiával kezelni is tudják majd azt.

 

Várhegyi Adrienn gyógypedagógus
a Békítő-team vezetője

 

bekes iskola hetkoznapi hosok

 

Ha összejövünk, az a kezdet, ha összetartunk, az a haladás, ha összefogunk, az a siker.

(Henry Ford)

 

      dig temahet  tehetseg  bga logo szines boldog iskola logo