Szociális és Gyermekvédelmi Főigazgatóság éjjel-nappal hívható gyermekvédő hívószáma: 06-80/630-155

Elsős tanítók - 2019/2020

 

A Váci iskola családi napján elindítottuk a 2017/2018-as tanévre szóló Békés Iskolás kampányunkat, „Hétköznapi hősök” címmel.

Az alsó és felső tagozaton, az egész tanéven átívelő versenyt indítottunk. A tanulók magatartását és segítőkészségét figyeljük, értékeljük a tanév folyamán. A legjobb magatartású és legsegítőkészebb osztály jutalma, hogy elnyerheti a vándorkupával járó „Hétköznapi hősök” címet.

 A szülők számára a családi napon egy érzékenyítő tréninget szerveztünk, amelyen betekintést nyerhettek a Békés Iskolák programjába. Az élményalapú bevonódást különböző feladatok segítségével biztosítottuk. A résztvevő szülők nagy érdeklődést mutattak és a visszajelzések szerint jól érezték magukat.  Reméljük iskolánkba a békés szemlélet az évek során egyre inkább tudatosulni fog és a gyermekek nem csak sokkal érzékenyebbek lesznek társaik és a társadalom problémái iránt, hanem nyitottsággal, empátiával kezelni is tudják majd azt.

 

Várhegyi Adrienn gyógypedagógus
a Békítő-team vezetője

 

bekes iskola hetkoznapi hosok

 

Ha összejövünk, az a kezdet, ha összetartunk, az a haladás, ha összefogunk, az a siker.

(Henry Ford)

 

      dig temahet  tehetseg  hatartalanul logo boldog iskola logo